O projektu

K dispozici je široké spektrum bytů od investory oblíbených 1+kk po prostorově štědré 3+kk o výměře až 81 m2. Všechny jednotky se vyznačují promyšlenou dispozicí a architekti z Atelieru Habina se poprali i s častým neduhem novostaveb – nedostatkem úložného prostoru. Šatna v každém bytě zaručí, že si budoucí obyvatelé budou mít vždy kam uložit oblečení, nebo třeba vysavač či žehlicí prkno. Milovníci letního slunění se zamilují do atypických balkonů, zapřisáhlí pěstitelé potom do přízemních bytů s předzahrádkami.

 

Standardy budovy a bytů 

Rezidenční dům Rumiště klade maximální důraz na kvalitní materiály a pracovní postupy, které zajistí budoucím majitelům dlouhodobou životnost jejich nového bydlení.

   

 

Sklepy a parkování

Sklepy, garážové stání nebo parkovací systém (zakladač) se nacházejí v 1.NP a jejich cena není součástí ceny bytu. Parkování v Rezidenčním domě Rumiště je dimenzováno s maximální optimalizaci využití podzemních prostor a bude realizováno také pomocí moderních technologických nezávislých zakladačů.

 

Financování s hypotékou 

Naše hypoteční centrum Vám pomůže najít nejlepší nabídku na českém bankovním trhu, vybíráme z nabídky 14 bank a 4 stavebních spořitelen. Postaráme se o vyřízení veškeré administrativy spojené jak s úspěšným schválením hypotéky, tak i včasným a bezproblémovým vyčerpáním peněz z úvěru. Kontakt: Marcela Poboráková, t. +420 773 036 836

 

Energetická náročnost budovy ke stažení